salon kosmetyczny kraków
salon kosmetyczny kraków

Kosmetyka

W Naszym gabinecie polecamy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Pracujemy na renomowanych kosmetykach: ETREBELLE, NATINUEL, MEDEX, OXYNERGY PARIS, FUSION MESOTHERAPY, REVITALASH.

Zabieg Skinvision - technologia komórek macierzystych

Intensywnie korygująca luksusowa pielęgnacja z odmładzającymi kompleksami komórek macierzystych, głęboko działającymi peptydami liftingującymi i platyną, najszlachetniejszym metalem świata.

Jakie roślinne komórki macierzyste zastosowano?

Jabłko

salon kosmetyczny kraków PrestigeZ komórek macierzystych rzadkiej odmiany jabłka Uttwiler. Ten gatunek jabłka znany jest ze swojej wyjątkowej zdolności przechowywania. Zawarte w tej odmianie jabłek długowieczne faktory mogły być wykorzystane dla kosmetyki.

Winogrono

salon kosmetyczny kraków PrestigeZ komórek macierzystych ekstremalnie odpornej na UV odmiany winogron Burgunder „Gamay Teinturier Freaux”. Jest to szczególnie interesujący aktywny składnik, ponieważ starzenie się skóry w okolicach twarzy powodowane jest w 80% przez promieniowanie UV.

Róża alpejska

Z komórek macierzystych odpornej szwajcarskiej róży alpejskiej. Wiecznie zielone liście rosnącej na wysokości 3200m róży alpejskiej są wyjątkowo odporne na promieniowanie UV i zimno dzięki zawartej proteinie Dehydrin.

Najważniejsze składniki aktywne:

Zabieg Golden Skin (seria zawierająca kawior i złoto)

Nowa seria Golden Skin jest czystą pokusą dla zmysłów. Produkty są eleganckim i wyrafinowanym połączeniem substancji czynnych. Badania dermatologiczne potwierdzają dobrą tolerancję produktów. Już po krótkim okresie stosowania widoczne jest spłycenie zmarszczek. Poprawia się elastyczność i nawilżenie skóry.

Substancje czynne: złoto, kawior miód, witamina E, immucell, dermaksyl, pullan, Syn-Coll, kwas hialuronowy, arginina.

Zabieg Hyaluronic 3 (seria z kwasem hialuronowym)

Intensywna ekspozycja na słońcu, woda, upał i wiatr obciążają skórę, staje się ona sucha i łuszcząca. Te negatywne wpływy środowiska oraz starzenie się, są czynnikami, które redukują zawartość kwasu hialuronowego w tkance tłuszczowej.

Efekty zabiegu:

salon kosmetyczny kraków Prestige

Substancje aktywne:

Pure White (seria rozjaśniająca)

salon kosmetyczny kraków Prestige

Badania dermatologiczne wykazały zmniejszenie zawartości melaniny w skórze o 22%, cera poprawiła się o 27,5%. Wykorzystaj moc natury napinając cerę i wyrównując jej zabarwienie. Zarezerwuj kurację u swojej kosmetyczki.

Filozofia z Dalekiego Wschodu:

W Japonii kremy rozjaśniające od dawna uważane były za kosmetyki upiększające. Ale ten, kto uważa, że te produkty wybielają, ten się myli. Przy użyciu produktów linii purewhite skóra zostaje rozjaśniona i otrzymuje promienny wygląd. Tajemnica tkwi w wybranych składnikach roślinnych, piegi, zmiany pigmentowe lub plamy starcze blakną i chronią przed ich ponownym powstawaniem. Rezultatem jest świeża i jasna cera, która wraca do swojego pierwotnego wyglądu.

Czas trwanie terapii:

Redukcja istniejących zaburzeń pigmentu, jak również widoczne rozjaśnienie skóry trwa przez dłuższy okres czasu. Regularne stosowanie preparatów, jak wykazały badania naukowe, daje wyraźnie widoczną poprawę struktury skóry po 8 do 12 tygodniach. Nie należy oczekiwać szybkiego efektu. Redukcja przebarwień jest także zależna od światła i promieni słonecznych. Im mniej skóra jest eksponowana na światło i słońce, tym szybciej mogą być zredukowane zaburzenia pigmentacyjne. Stosowanie kosmetyków z wysokim faktorem UV podczas przebywania na słońcu hamuje powstawanie melaniny.

Substancje czynne:

Biowhite - ten kompleks substancji czynnych jest wysoce efektywny w selektywnym hamowaniu tyrozynazy, która jest elementem kluczowym melanogenezy. Aktywne elementy składowe kompleksu wywodzą się z roślin, przez co są wysoce biokompatybilne.

Kwas oktadekadienowy (O.D.A. biały) - Lipofilowy kwas oktadekadienowy jest pochodną kwasu oleinowego, który pozyskiwany jest z naturalnych olejów.

Witamina C pochodna - kwas askorbinowy w połączeniu z fosforanem magnezu ( stabilny w podstawie kremu)

Kwas glikolowy - kwas glikolowy pozyskiwany jest z młodych części roślin niedojrzałych owoców takich jak agrest, winogron i trzcina cukrowa. Jest rozpuszczalny w wodzie i dobrze złuszczający.

Pearlpurin – proszek perłowy – składa się z minerałów i aminokwasów, pozyskiwany jest z prawdziwych, zmielonych pereł słodkowodnych. Kompleks ten:

PlatinMen (seria dla mężczyzn)

salon kosmetyczny kraków PrestigeWysoka jakość składników aktywnych, z intensywnymi cechami anti-aging i skomponowane z lekką konsystencją produktów pielęgnacyjnych sprostają oczekiwaniom wymagających mężczyzn.
Zarezerwuj online