salon kosmetyczny kraków
salon kosmetyczny kraków

Medycyna Estetycznasalon kosmetyczny kraków Prestige

MEDEX Bio Sciences Cosmetics

Holenderska marka oferująca kilkanaście profesjonalnych linii kosmetycznych do salonów kosmetycznych, Spa&Wellness, Instytutów Odnowy Biologicznej.Oxynergy Paris

salon kosmetyczny kraków PrestigeTo francuska ekskluzywna marka produktów do stosowania w zabiegach Medycyny Estetycznej zainspirowana przez najwybitniejszego lekarza medycyny przeciwstarzeniowej. Oxynergy Paris stworzyło system profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji skóry, oparty o intensywne badania i najnowszą wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i anty-ageing. W produktach zastosowano zaawansowane formuły oraz innowacyjne technologie "mikrodyspersji" i "bi-gelu". OXYNERGY PARIS stworzyło inspirowane i wielokrotnie nagradzane rozwiązanie dla pielęgnacji skóry, ażeby osiągnąć jej doskonałe zdrowie, poprzez natlenienie komórek i ich biostymulację.

Fusion Mesotherapy

salon kosmetyczny kraków PrestigeFrancuska linia sterylnych preparatów do zabiegów mezoterapii igłowej, mikroigłowe, fuzyjnej, bezigłowej czy mikrodermabrazji. Stanowi komplet 23 czystych chemicznie preparatów stworzonych przez światowej sławy specjalistów medycyny anty-ageing. Każda ampułka zawiera wysokiej czystości, aktywne składniki o gradacji medycznej, wolne od parabenów, koloryzantów, substancji zapachowych, silikonów i alkoholu. Koktajle zawierają wysokiej jakości składniki takie jak: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, krzem organiczny, witaminy, DMAE, karnitynę, kofeinę i wiele innych.

Mają one możliwość zaopatrzenia i rozwiązania każdego problemu skóry. Uzupełnieniem koktajli jest seria sterylnych preparatów do pielęgnacji stosowanych w zabiegach estetycznych.

DERMA FUSION PEN

Derma Fusion Pen to nowoczesne urządzenie kosmetyczne, które służy do terapii autoindukowania kolagenu oraz mikroperforowania skóry, zwiększa to penetrację wysokoskocnetrowanych składników aktywnych w głąb skóry właściwej. Wysoka prędkość nakłuwania (do 100 znaków na sekundę) do maksimum zwiększa penetrację substancji aktywnych oraz minimalizuje dyskomfort zabiegu.

DERMA-PEN

Zalety Derma FUSION Pena’a:

salon kosmetyczny kraków Prestige salon kosmetyczny kraków Prestige

Zabieg zalecany jest na:

Przebieg zabiegu:

Fusion Mesotherapy Francuska linia sterylnych preparatów do zabiegów mezoterapii igłowej, mikroigłowej, fuzyjnej, bezigłowej czy mikrodermabrazji. Stanowi komplet 23 czystych chemicznie preparatów stworzonych przez światowej sławy specjalistów medycyny anty-ageing. Każda ampułka zawiera wysokiej czystości, aktywne składniki o gradacji medycznej, wolne od parabenów, koloryzantów, substancji zapachowych, silikonów i alkoholu. Koktajle zawierają wysokiej jakości składniki takie jak: niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, krzem organiczny, witaminy, DMAE, karnitynę, kofeinę i wiele innych. Mają one możliwość zaopatrzenia i rozwiązania każdego problemu skóry. Uzupełnieniem koktajli jest seria sterylnych preparatów do pielęgnacji stosowanych w zabiegach estetycznych

24 godziny po zabiegu myjemy skórę tylko wodą przegotowaną, nie używamy preparatów kolorowych do makijażu. Po zabiegu zaleca się stosowanie preparatów do pielęgnacji OXYENERGY lub FUSION MESOTHERAPY, które ze względu na swoją czystość i sterylność eliminują ryzyko podrażnień oraz są wspaniałą kontynuacją i uzupełnieniem pielęgnacji domowej.

salon kosmetyczny kraków Prestige salon kosmetyczny kraków Prestige

Dzięki Derma FUSION Pen skóra jest głęboko nawilżona, piękna, zdrowa i odmłodzona.

DERMA-ROLLER

Dermaroller Meso Fusion jest to mechanizm, który służy do indukowania syntezy kolagenu poprzez kontrolowane mikrouszkodzenie skóry, a co za tym idzie zwiększanie skuteczności preparatów aplikowanych miejscowo nawet o kilkaset procent.

salon kosmetyczny kraków PrestigePrzy pomocy Dermaroller Meso Fusion wykonuje się kontrolowane mikro nakłuwania naskórka. Powstałe mikro rany zwiększają penetrację atomizowanych preparatów aktywnych MESO FUSION oraz powodują nadbudowę świeżym kolagenem warstwy już istniejącej, co znacznie wpływa na poprawę grubości i jakości skóry. Dermaroller może być używany na każdej partii ciała, a przede wszystkim jego stosowanie zaleca się na skórze twarzy oraz owłosionej skórze głowy, pod warunkiem aplikacji specjalnie skonstruowanych koktajli po perforowaniu skóry.

 

Czego oczekiwać po zabiegach Dermo-Roller?

Dermaroller kosmetyczny można stosować na dużych obszarach ciała: na twarzy, łącznie z powiekami, szyi, dekolcie, ramionach, dłoniach, brzuchu, pośladkach oraz udach. Urządzenie wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów chirurgicznych. Dla zwiększenia bezpieczeństwa został wysterylizowany promieniami gamma. Opakowanie dermaroller jest jednocześnie pojemnikiem dezynfekującym. Po wykonaniu masażu rollerem aplikowane są substancje, które w swoim składzie posiadają m.in. kwas hialuronowy, mezopoliwitaminy, DMAE, minerały, peptydy. Pracujemy na preparatach Laboratorium Medex Bio Science Cosmetics.

Zalecane jest wykonanie 3-8 zabiegów co 2 tygodnie. W trakcie zabiegu odczuwa się lekki dyskomfort powodowany wbijaniem igiełek w skórę. Zabieg wykonuje się po wcześniejszym znieczuleniu. Każdy klient posiada swój własny wałeczek rolujący. Koszt rollera 180 zł.

Mezoterapia igłowa Medex 2M

Mezoterapia igłowa Medex 2M to jedyna na świecie metoda dopuszczona dla kosmetyczek i kosmetologów.

Mezoterapia 2M polega na dostarczaniu aktywnych składników do wierzchniej warstwy skóry na głębokość ok. 1mm przy pomocy mikroiniekcji.

Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępie 2-2,5 tygodnia. Po serii zabiegów skórze zostanie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym preparatom.

Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów Mezoterapii igłowej 2M pozwala na utrzymani rezultatów przez dwa do trzech lat pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

salon kosmetyczny kraków PrestigeZabieg wykonuje się po wcześniejszym znieczuleniu. Zabieg może spowodować zaczerwienienia lub drobne zasinienia, które znikną w ciągu kilku dni. Istnieje możliwość, że po zabiegu wystąpi lekkie opuchnięcie. Po kontakcie igły z drobnymi naczynkami może wystąpić lekkie krwawienie. Zabrania się opalania, korzystania z sauny i kąpieli parowych przez pierwsze dwa dni po zabiegu. Zaleca się ograniczenie intensywnego wysiłku fizycznego /fitness, siłownia/ przez 2-3 dni po zabiegu.

Zabiegi /koktajle/ do Mezoterapii Medex 2M:

Przeciwwskazania:

Carboxyterapia

Zabieg Carboxyterapii polega na wstrzykiwaniu w tkanki podskórne czystego dwutlenku wegla. CO2 powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i stymuluje powstawanie nowych kapilar. Efektem jest zwiekszony przepływ krwi w tkankach, hemoglobina uwalnia większe ilości tlenu i stymuluje naczynia włosowate.

CO2 jest wydalany z organizmu w sposób naturalny (oddychanie) już kilka minut po zabiegu, nie powoduje żadnych skutków ubocznych ponieważ jest naturalnym produktem spalania tlenu.

Carboxyterapia jest rewelacyjną metodą wykorzystywaną do:

Zabiegi Carboxyterapii są stosowane samodzielnie a dla wzmocnienia rezultatów można je stosować wraz z Mezoterapią Igłową lub Dermo-Rollerem. Dla każdego pacjenta ustalany jest indywidualny plan zabiegów.

Carboxyterapia stosowana jest w serii 5-6 zabiegów. Zabiegi na twarz i oczy wykonuje się co 2-4 tygodnie. Zabiegi na ciało można wykonywać nawet codziennie lecz odstęp czasowy między zabiegami nie powinien przekraczać 10-14 dni.

Przeciwwskazania:
Zarezerwuj online