salon kosmetyczny kraków
salon kosmetyczny kraków

O nas

Witamy serdecznie na stronie Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego "Prestige" Kraków i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W naszym salonie kosmetycznym mogą Państwo skorzystać z pełnej gamy usług fryzjerskichkosmetycznych. Zapraszamy również do skorzystania z naszej najnowszej oferty medycyny estetycznej - mezoterapia igłowa oraz zabiegi laserowe IPL.

Nasz zawsze uśmiechnięty personel otoczy Państwa miłą i profesjonalną obsługą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

I Mistrzostwa Polski Kosmetyczek i KosmetologówNowość w salonie! Zapraszamy na zabiegi trychologiczne!Pierwsze polskie preparaty trychologiczne do profesjonalnych zabiegów w gabinetach i pielęgnacji domowej, opracowane w laboratorium badawczym BANDI przez ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry głowy.

Linia Tricho-esthetic została opracowana na najczęstsze problemy skóry głowy i włosów, aby uzupełniać terapię farmakologiczną, zwiększać jej skuteczność i wydłużać efektywność leczenia dla zdrowych, mocnych i pięknych włosów.

Pierwsze silnie skoncentrowane aktywne ekstrakty w połączeniu z prowitaminą D3 na najczęstsze problemy skóry głowy dla silnych i zdrowych włosów

Opracowane we współpracy z prekursorką Trychologii w Polsce Kingą Esterą Jach-Skrzypczak założycielkę Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej (ISAT)

Produkty marki RevitaLash® już dostępne u nas!

kontakt salon kosmetyczny krakówRevitaLash®ADVANCED - spektakularna odżywka do rzęs. Pokochały ją Gwiazdy! RevitaLash®Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji. RevitaLash®ADVANCED to odżywka do rzęs, która sprawia, że stają się one spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania. Te i inne produkty do kupienia w salonie PRESTIGE!
Zarezerwuj online